
Prijsincl. wettelijke BTWexcl. verzendkosten
Bijna klaar om te verzenden, levertijd ca. 1-3 werkdagen
- Artikelnr. rs0021
De RAU Stem Cell probeerset voor droge en/of rijpe huid bestaat uit:
- RAU Silver Facial Washgel, 50 ml
- RAU AHA Tonic, 50 ml
- RAU Stem Cell Cream, 5 ml
- RAU Stem Cell Ampullen, 3 x 2 ml
- RAU Tri-Peeling, 8 ml
Hoe te gebruiken? Voorstel voor ’s ochtends en ‘s avonds:
RAU Silver Facial Washgel voor gebruik goed schudden zodat het microzilver goed verdeeld wordt. Het gezicht vochtig maken en daarna één pompje van het RAU Silver Facial Washgel in de handpalm kort opschuimen en het gezicht één minuut met de wasgel masseren. Het gezicht goed met lauwwarm water wassen en afdrogen. Daarna op een wattenschijfje een kleine hoeveelheid RAU AHA Tonic verdelen en het gezicht hiermee zacht inwrijven en in laten trekken.
Als laatste verdeelt u één tot twee pompjes van onze RAU Stem Cell Cream op het gezicht en masseert dit zachtjes in de huid.
RAU Stem Cell Ampullen worden op de gereinigde huid aangebracht. Zachtjes met de handen inkloppen, totdat de vingers op de huid blijven kleven. Nu zijn de waardevolle werkstoffen in de huid opgenomen en kunnen hun werk doen. Aansluitend verdeelt u één tot twee pompjes van onze RAU Stem Cell Cream op het gezicht en masseert dit zachtjes in de huid.
RAU Tri-Peeling – gebruikt u RAU Tri-Peeling elke twee tot drie weken. Reinigt u uw gezicht zoals gewoonlijk en breng lotion op. Aansluitend ruimschoots de peeling op de gezichtshuid aanbrengen. Laat u de huid rondom de ogen vrij. De peeling met vochtige vingers emulgeren en afhankelijk van uw huidtoestand 10 – 20 minuten laten inwerken. Daarna goed met lauwwarm water afwassen. U kunt nu verder gaan met onze RAU Stem Cell Ampullen, uw huid is nu diep gereinigd en neemt de volgende werkstoffen bijzonder goed op of u brengt de RAU Stem Cell Cream aan.
Categorie: | Startset |
Huidtype: | Droge huid, Gecombineerde huid, Normale huid, Rijpe huid |
Serie: | Stem Cell Serie |